Kumar Dövme Kolları

0
160

[ad_1]

Dövmeler eskisi gibi değil ve bunu biliyorsunuz. Dövmenin teknik ve kültürel evrimi nedeniyle her türden milyonlarca dövmeyle karşılaşabilirsiniz. Tabii ki, dövmelerin ve onları yaptıran insanların farklı temaları ve klişeleri var. Farklı stiller genellikle kendileri için konuşur. Bu yazımızda şu konuyu ele alacağız: Karşılaşacağınız kumar kol dövmeleri Tasarımınızı ararken.

Kumar Dövme Kolları – Tasarım Nasıl Seçilir

Çok fazla dövmeniz varsa, bileceksiniz bir model nasıl seçilir ve nelere bakmanız gerektiğini, ancak acemi iseniz, aşağıdakilere daha fazla dikkat etmenizi şiddetle tavsiye ederiz. Sizin için en iyi kalıbı seçmek için buna bir dövme rehberi diyelim. Hemen ardından en popüler kumar kollu dövme tasarımlarını ve fikirlerini tartışacağız. Tüm adımları bu şekilde şart koşmalısınız.

Düşünülmesi gereken şeyler
📏 Boyut ve Yerler: Tasarım aramadan önce, dövmenin kaplayacağı yeri ve cildinizin bir kısmını seçmelisiniz. Buna dayanarak modeli seçeceksiniz çünkü dövmelerin görünümü önemli ölçüde onları yerleştirdiğiniz yere bağlıdır. Projenizde daha geniş bir nesneniz varsa, sırt, göğüs veya uyluk gibi daha geniş, düz bir yüzey seçseniz iyi olur. Daha dar bir şeyse, eklemlere gidebilirsiniz. Göreceğiniz gibi, birçok kumarhane oyuncusu tam olarak kumar dövme kılıflarını seçiyor.
🤵 Uygun Çalışma: Bu, ilk kumar dövmenizi oluştururken göz önünde bulundurmanız gereken en önemli ikinci şeydir. Dövme kollarında kumar oynamayı hedefliyorsanız, profesyonel taşıyıcınızı düşünmelisiniz çünkü tüm meslekler dövmelerin görünür yerlerde bulunmasına izin vermez. Yine de kollu istiyorsanız, kollarınız yukarı çekilmiş olsa bile onları örtmek için kısa veya elinizin ¾’ünü yapabilirsiniz. Veya dövmelerin tarzınızın ve sahne varlığınızın bir parçası olabileceği bir müzik yapımcısı veya şovmen gibi bir iş bulabilirsiniz.
👴 Gelecekteki Düzenlemeler ve Genişletme: Üçüncü adım, geleceği ve dövme sanatçılarınızı ne sıklıkta ziyaret ettiğinizi düşünmektir. Dövmelerin kalıcı olduğu bir efsanedir. Bir seviyedeler ama aynı kalmıyorlar – yaşlanıyorlar. En basit dövmeler genellikle daha uzun süre bozulmadan kalır. Gerçekçilik, özellikle renkli olanlar ve daha az gölgeli ve kontrastsız dövmeler genellikle daha hızlı kaybolur veya zamanla bulanıklaşır. Bu tür dövmeler en fazla on yılda küçük bir dokunuşa ihtiyaç duyar. İnsanlar genellikle bu tür anları projelerini genişletmek ve tüm vücut kısımlarını kaplamak için kullanırlar.
☀️ Güneş Işığına Maruz Kalma: Güneşli bir ülkede yaşıyorsanız veya güzel bir bronzluktan hoşlanıyorsanız, daha uzun süre dayandıkları için daha çok siyah ve gri modelleri hedef almalısınız. Diğer bir tavsiye ise dışarı çıkarken mutlaka güneş kremi sürmenizdir. Onları olabildiğince uzun süre koruyabilecek ve koruyabilecek tek kişi sizsiniz.
💸 Para/Bütçe: Bak, iyi dövmeler çok pahalıya patlar. Ünlü dövme sanatçıları genellikle bir sezon öncesinden rezervasyon yaptırır. Bazıları parça ve karmaşıklık başına ücret alırken, diğer sanatçılar saat başına ücret alıyor. Kumar dövme kol hedefliyorsanız, renk yoksa minimum 12-16 saat çalışmaya hazır olsanız iyi olur. Bununla birlikte 5-6 seansa bölünerek 30-40 saate kadar çıkabilmektedir. İyi yanı, her şey için tek seferde ödeme yapmanıza gerek olmaması, ancak yaklaşık 3000 £ civarında hazırlık yapmalısınız.

Bunlar, kumar temalı dövmeler ve bunları oluşturmak için kullanılan farklı teknikler hakkında bilmeniz gereken daha teknik şeylerdi. Günümüzde dövme yapmak, diğerleri gibi bir sanattır., ve neredeyse kopyalanamayan çarpıcı modeller ve tasarımlar bulabilirsiniz. Özellikle dövmelerin uygun şekilde uygulanmasını istiyorsanız, aynı zamanda pahalı bir hobidir. Kol dövmeleri ve çeşitli tasarımlarıyla kumar oynamanın ana noktalarına gelmenin zamanı geldi. Size söylenecek çok şey var, bu yüzden daha fazla zaman kaybetmesek iyi olur.

Dövme Sanatçısı Cilde Mürekkep Sürüyor

Kumar Dövme Kılıfı Fikirleri – Her Türlü Kumar Dövmesi

Aşağıdaki paragraflarda, mükemmel bir şekilde yapılabilecek en popüler dövmelerin hepsini inceleyeceğiz. kumar kol dövme projenize uyun. Tabii ki tam ya da yarım kollu kumar dövmesi olması şart değil. Başka yerler de seçebilirsiniz. Bu süreçte bazı model çeşitlerine uygun yer ve tarz konusunda sizlere tavsiyelerimizi vereceğiz.

Farklı olanı geçmek kumar kol dövme tasarımları türleri seçenekleriniz ve tüm kumarbazlar için neyin en tipik olduğu hakkında daha fazla bilgi edinin. Araştırmaya hazır olduğunuzda, size hangi görüntülerin damgasını vuracağınız konusunda daha geniş bir fikre sahip olacaksınız.

Rulet Dövmeleri

Rulet günümüzün en popüler kumarhane oyunlarından biridir ve tercih edilen dövme teması mürekkebi seven birçok kumarbaz için. Bu, özellikle tüm rulet çarkını ve tahtasını görüntülemek istiyorsanız, genellikle tam bir sırt dövmesidir. Bununla birlikte, rulet ile çok sayıda yarım kollu kumar dövme modeli göreceksiniz, ancak çoğu tekerleğin kendisine veya bütünün sadece bir kısmına odaklanıyor.

Tam bir kumar dövme kılıfı istiyorsanız, diğerlerini düşünmek en iyisi olacaktır. eklemek isteyebileceğiniz ayrıntılar ve onları birleştirebilmesi için sanatçınıza sağlayın. Her dövmenin bir anlamı olduğu bir efsanedir. Bazıları sadece havalı, bu yüzden fazla endişelenme. Aşağıda belirtilenlerden herhangi birini alabilir ve rulet dövmenize mükemmel bir şekilde uyacaktır.

Kartlar Kumar Dövme Kol için Çarpıcı Model

Kart Oyunları Dövmeleri

Muhtemelen bir kumarbazsınız ve farklı türde oyuncular olduğunu biliyorsunuz. Bazıları basit ve hızlı oyunlara bayılır. Buna karşılık, diğerleri akıl oyunu oynamayı ve poker gibi diğer oyunculara karşı oynamayı sever. Kartlar ve floş royal, sıralı kartlar veya bir çift papaz gibi özdeş kartlar gibi kazanma kombinasyonları kart oyuncuları arasında süper popüler. Kart oyunları kumar dövme kılıfları oldukça popülerdir çünkü kollar ve ön kollar gibi dar ve dar yerlere güzel bir şekilde otururlar.

En sevdiğiniz kart oyununun hangisi olduğu gerçekten önemli çünkü birçok blackjack veya papaz ve as kombinasyonuyla karşılaşacaksınız. Benzersiz bir model yaratmak için hayal gücünüzü kullanın. En iyi sanatçıların genellikle zaten dövme yaptıkları veya diğer sanatçılar tarafından yapılan tasarımları kullanmayı reddettiklerini unutmayın. Amacımız, ihtiyacınız olduğu bu süreçte sanatçınıza yardım edin kumar dövme kolunuzu bir araya getirmek.

Kumar Şans Sembolleri

Şans Sembolleri

Dövmeler genellikle bir şeyi sembolize ettiği için, kumarbazlar ve kart oyuncuları gibi batıl inançlı insanlar tarafından yaygın olarak tercih edilir. Kartların, tahtaların ve diğer kumar araçlarının ve oyunların yanı sıra, birçok şans sembolüyle karşılaş. Burası işin zorlaştığı yer çünkü kültürel bir bakış açısıyla birçoğu var. En popüler olanları gözden geçirelim.

Biri en ünlü şans sembolleri Kelt kültüründen gelen yonca, kumar kol dövmelerine harika bir katkı olacak. Bir Japon kedi dövmesiyle karşılaşırsanız, bilin ki onlar da şansı simgelemektedir. Hindistan’da bu fildir. Bu her şeyden uzak. At nalı, yedi sihirli sayısıyla birlikte birçok kumarbaz tarafından da yaygın olarak tercih edilmektedir. Tavşan ayağını, gökkuşağını veya sekiz bilardo topunu unutmayalım. Bazı kültürlerde böcek ve uğur böceği gibi böceklerin şans getirdiğine inanılır.

Kökeninize ve ulusunuza bağlı olarak, bu şans unsurlarını kumar dövme kılıflarınızda birleştirebilirsiniz çünkü bunlar genellikle küçüktür ve projenizdeki ana bileşenler arasındaki boşlukları doldurmak için çok faydalıdır. Bu benzersiz dövmelere sahip olmak zor ancak kültürünüze ve zihniyetinize özgü şeyler ekleyerek projenizi kolayca kişiselleştirebilirsiniz.

Play'de Klasik Slot Makinesi

Slot Makinesi Dövmeleri

Slotlar aynı zamanda bir mükemmel kumar dövme fikri çünkü sıraları, makaraları ve meyve ve sayılardan kart işaretlerine, BAR’lara ve her türlü modern slot oyununa kadar pek çok simgeye sahipler. Nadiren tek slot makinesi dövmeleriyle karşılaşacaksınız. Çoğu, daha büyük bir kumar el dövmesinin parçası veya tüm sırt parçası. Bu tür oyunların hayranları, Birleşik Krallık’ta en yüksek puan alan çevrimiçi kumarhanelerin ortaya çıkmasından bu yana on kat arttı, çünkü uzaktan slot oynama seçeneği benzersizdir.

Las Vegas Dövmeleri

Las Vegas, kumarın sembolü ve aslında dünyadaki ilk kumar başkentidir. Bu yüzden çok karşılaşacaksınız Las Vegas yol işaretleri dövmelere veya daha büyük bir kumar dövmesinin parçasına dönüştürülür. Hatta bazen tüm ışıkları ve ihtişamıyla mürekkeple yapılmış şehir manzaralarını bile görebilirsiniz. Kumar kol dövmenize eklemeyi planlıyorsanız, onu yerleştirmek için en iyi yerlerden biri olarak omzunuzu kullanmanızı öneririz.

Büyük Vegas Yol İşareti Dövme Modeli

Dövme Hakkında Muhtemelen Bilmediğiniz Gerçekler

Dövmelerin tarihine bakarsanız, bunun kanıtını görürsünüz. mürekkepli insanlar MÖ 5300’den kalmadır, ilk kaydedilen insan yazısından çok önce (MÖ 2600). Bu, dövmenin ne kadar uzun süredir farklı kültürlerin bir parçası olduğunu kanıtlıyor. İnsanları mürekkeple işaretleme tekniği birçok ülkede kullanıldı, ancak çeşitli nedenlerle, her zaman iyi olmayan nedenlerle. Bazıları için dövmeler korkusuz savaşçıların işaretiydi, diğerleri ise kölelerini mürekkeple işaretledi. Hatta bazı Afrika ülkelerinde özel kazıma ritüellerine dönüşmüştür.

Modern tarihimizde, 1950’den beri dövmeler, farklı kişiliklerin içsel ifadesinin bir parçası haline geldi. Elbette başlangıçta çeteler ve hükümlüler veya rock grupları ve uyuşturucularla ilişkilendirildiler, ancak 1990’dan sonra dünya dövmeye karşı daha liberal ve hoşgörülü hale geldi. Bunun on yıl olduğunu söylemeyi özleyemeyiz. bir kültürden bir endüstriye dönüştü dövme sanatçısının kullandığı farklı tipte dövme makineleri, sağlıklı mürekkepler ve diğer yan araçların yaratılması sayesinde.

Tüm bunlarla birlikte, dövmelerin kalitesi tüm beklentileri aşmaya başladı. Günümüzde, birkaç on yıl önce mümkün olmayan, kesinlikle çarpıcı renk gerçekçiliği dövmeleri bulabilirsiniz. Bu aynı zamanda birçok insan için bir sanat biçimidir ve onu süper pahalı hobiözellikle de dünyanın en iyileri tarafından yapılmış parçalar istiyorsanız.

SSS

Ayrıntıları gözden geçirmek ve neye ihtiyacınız varsa ezberlemek için kendinize zaman tanıyın. bu arada topladık en sık sorulan sorular kumar dövme kılıfları ve çeşitli tasarımlar ve kombinasyonlar hakkında. Her sorunun bir tam cevabını daha keşfetmek için sağlanan bağlantıları kullanın.

1️⃣ Kumar dövme kollarım için tasarım nasıl seçilir?

Tamamen seçtiğiniz unsurlara ve dahil edeceğiniz anlama bağlıdır. İle bir kumar dövme kılıfı seçgerek en sevdiğin oyunları düşün veya kumarla ilgili semboller. Uzun bir seçenek listesinden seçim yapabilirsiniz. Sonuçta, kumar kapsamlı bir kavramdır.

2️⃣ En iyi kumar kollu dövme tasarımları nelerdir?

Çok var kumar kollu dövme tasarımları çevrimiçi bulacağınız. Rulet, blackjack, poker, at yarışı, bilardo masaları, dart hedefleri ve hayal edebileceğiniz başka bir şey Bahis yapmak veya para için oynamakla ilgili. İşin püf noktası, farklı unsurları düzgün bir şekilde birleştirmek ve mükemmel bir kılıf oluşturmaktır.

3️⃣ En popüler kumar kol dövmesi nedir?

Bu kesinlikle her oyuncunun tercihlerine bağlıdır, ancak genel bir bakış açısıyla, kart kumar kol dövmeleri vardır en popüler arasında. Bunun nedeni birçok farklı oyunun olmasıdır. Bazıları blackjack papazı ve asa sahip olmayı tercih ederken, diğerleri floş royal pokeri sever.

4️⃣ Şansın en popüler kumar dövme sembolleri hangileridir?

Kumarbazların genellikle son derece batıl inançları olduğu bir sır değil; günümüzde, kullanmayı seviyorlar farklı şans sembolleri kumar kol dövme projeleri için. Aslında, her kültür için farklıdırlar, ancak küresel olarak en çok tanınanları yonca, yedi numara ve at nalı.

5️⃣ Kumar dövme kolları hakkında bilmem gereken başka neler var?

Dövme kültürünün bir parçası olmak heyecan verici ve havalı bir şey. biraz bilmek iyidir kumar dövme gerçekleri bu sadece kumar dövmeleri için değil, genel olarak tüm dövmeler için geçerlidir. Bir şey değil çünkü bilinen ilk insan mürekkep teknikleri MÖ 5300’den kalmadır.

[ad_2]
Aslan Kuraltepe

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here